KONST / Litografier / Färglitografi 8816205
nr 881 6205
Färglitografi
Massimo Campigali, numrerad, motivet: 45x33
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:49:45
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr